O nas

Jesteśmy kreatywnym teamem, dla którego praca to przede wszystkim pasja. Niesamowici szczęściarze wykonujący najpiękniejszy, a zarazem najlepszy zawód na świecie jakim jest fotografia ślubna oraz film ślubny.

Poprzez naszą twórczość staramy się zatrzymywać najpiękniejsze chwile oraz chwytać najbardziej emocjonalne momenty. Uwielbiamy kolor, światło, minimalizm oraz harmonię. Kilka elementów, które potrafią przekazać klimat danej chwili. Nie tworzymy scenariuszy. Chcemy uchwycić w każdym detalu piękno i naturalność tak cudownego wydarzenia jakim jest Wasz ślub.

Jako Kamerzysta oraz Fotograf ślubny naszym priorytetem jest stworzyć  niezapomnianą pamiątkę o Was, do której będziecie powracać latami.

Uważamy, że uśmiech musi przejść na drugą osobę, dlatego podczas Waszego pięknego dnia staramy się rozładować emocje i nie dokładać zbędnego stresu. Nie lubimy pozowania, a wręcz przeciwnie- kochamy naturalność.

Pracujemy na południu Polski i to głównie tam upamiętniamy śluby, jeśli jednak mieszkasz w innym rejonie naszego kraju – nie przejmuj się – kochamy podróże i odkrywanie nowych miejsc.

Ciekawi jesteśmy Was i Waszej energii. Pasjonują nas zdjęcia, które oddają Wasz charakter i w pełni ukażą osobowość Waszą i Waszych Gości. Poprzez nasze reportaże chcemy stworzyć “opowieść o Was”, do której będziecie wracać latami. Niesamowitym wyróżnieniem jest zaproszenie nas do Waszego świata.

 

ZNAJDZIESZ NAS