Filmowanie ślubu, kamerzysta, wideofilmowanie

Kamerzysta cotozafoto.pl utrwali Twój wyjątkowy dzień w sposób wyjątkowy.  Kiedy zbliża się jeden z najważniejszych dni w Twoim życiu, chcesz mieć pewność, że Twoj film przetrwa próbę czasu, by pokazać go rodzinie i przyjaciołom, a zwłaszcza tym bliskim, którzy nie sa w stanie dostać sie na Twoje wesele.Czas, pieniądze i wysiłek, które wkładasz w swój największy dzień, oznaczają, że powinieneś mieć najlepsze wspomienia ze swojego ślubu, które mogą być ponownie odtworzone. Po wypiciu ostatniej kropli szampana i zniknięciu ostatniego kawałka ciasta, te cenne wspomnienia to wszystko, co pozostanie. Filmy ślubne stają się coraz popularniejszym sposobem na uwiecznienie jednej z najważniejszych wydarzeń w Twoim życiu jakim jest ślub oraz wesele, ponieważ pozwalają Ci na nowo przeżyć magię tej uroczystości. 

Śluby, przemówienia, taniec, chwile, które definiują twój dzień. Nie pozwól, by te wspomnienia zniknęły.

Filmowanie wesel – tylko najwyższa jakość.

Do produkcji filmów weselnych używamy najnowocześniejszego sprzętu – kamery sony a6300 oraz obiektywy sigma, które pozwalają na filmowanie w najwyższej jakości jaką jest obecnie 4K. Używamy stabilizatorów – gimball do nagrań w związku z czym film nie posiada drgań. Uwzględniamy wszelkie uwagi pary młodej co do montażu filmu. 

Montaż – miejsce gdzie dzieje się magia!

Postprodukcja to miejsce, w którym dzieje się magia filmowa! Podczas montażu Twojego wesela nie posługujemy się “tanimi” efektami specjalnymi. Dobrze skomponowany film weselny zawsze wytrzyma próbę czasu. Wszystkie filmy zmontowane są od domów par młodych – do oczepin (godz 1:00-1:30) a oprócz całego filmu wykonujemy w każdej produkcji Trailer z wesela, dzięki czemu wasz film jest oryginalny i napewno wzbudzi zaskoczenie!


Chcesz filmu ślubnego, z którego będziesz dumny, aby pokazać swoim wnukom, prawda?
 

cotozafoto.pl

kamerzysta na wesele Gorlice, Filmowanie wesel, Film ślubny, Wideofilmowanie

Gorlice
881 267 000

    Zapytaj o dostępność terminu: