FOTOBUDKA LUSTRO

MAGIC MIRROR to najnowocześniejsza fotobudka prosto z USA. Idealna na Twoją imprezę!

Fotobudka lustro

Tak, fotobudka lustro to coś co rozgrzeje Twoją imprezę w całej małopolsce i podkarpaciu! Coś co zdecydowanie przebija wszystkie inne fotobudki i jest ich imprezowym następcą. Działamy na terenie takich miast jak: Gorlice, Tarnów, Krosno, Biecz, Grybów, Nowy Sącz, Zakopane, Jasło, Rzeszów, Kraków.

55 calowy dotykowy ekran przed którym zmieści się do 12 osób. Zdjęcia z indywidualnym podpisem i eksportem do Facebooka i SMS! Dzięki zaawansowanej drukarce termosublimacyjnej wydrukowane zdjęcia są w idealnej jakości !

Film przedstawiający działanie fotobudki (nasze „magic mirror” posiada animacje w języku Polskim)

https://www.youtube.com/watch?v=eY7-lkNuoKE&feature=youtu.be

Jak działa nasze magiczne zwierciadło?

Lustro nawiązuje kontakt z odbiorcą za pomocą interaktywnych animacji wyświetlanych na dużej tafli lustra oraz glosu lektora w języku polskim. Najlepsze gadżety(maski,peruki,kapelusze i setki innych) super energetyczna i uśmiechnięta obsługa !

 

Wesele, studniówka, impreza firmowa

Chcesz, aby Twoi goście byli rozrywani i mieli najlepszą imprezę? Twoi goście pokochają mistyczne i magiczne lustrzane stoisko z cotozafoto. Pozwól magicznemu lusterkowi uwiecznić bezcenne wspomnienia dla Twoich gości.

Jesli szukasz nowych i unikalnych pomysłów na wyjątkowy dzień zapytaj o aktualne promocje i rabaty! Zamawiając „selfie mirror” z kamerzystą lub fotografem przewidziany rabat.

Zapraszamy do kontaktu

cotozafoto.pl – facebook:

cotozafoto.pl

fotobudka Jasło Gorlice Nowy Sącz Biecz Krosno Dukla Rzeszów Zakopane Tarnów Jasło Grybów Dębica 

Gorlice

881 267 000

Zadzwoń lub wypełnij formularz kontaktowy: